Dersu Uzala: Blog about Dersu Uzala and V. Arsenyev.

nie
19
Sie '07

Ważny komunikat!

W przyszłym roku mija setna rocznica śmierci Dersu. Chcemy ją uczcić w Polsce wznowieniem książek Arsenjewa, wydaniem filmu Kurosawy w Polsce oraz jeśli się uda też innymi publikacjami. By to zrobić potrzebujemy oszacować nakład tych pozycji. Dlatego wszystkich, którzy chcieliby kupić książki o Dersu lub film Kurosawy prosimy o kontakt: po prostu o przysłanie e-maila ze swoim imieniem na ten adres: dersu@dersuuzala.info.

Tętno pierwotnej puszczy Wśród tych, którzy skontaktują się z nami zostaną wylosowane nagrody. [UWAGA: JUŻ NIEAKTUALNE!] Jedna już czeka – to wspaniały album „Tętno pierwotnej puszczy” Jana Walencika o Białowieskim Parku Narodowym. Fundatorem jest Zespół Szkół Leśnych im. Leśników Polskich w Białowieży. Jeśli będzie wielu chętnych postaramy się o więcej upominków – np. książek o Dersu zupełnie u nas nie do zdobycia. Zapraszam!

Jednak by zabrać udział w losowaniu trzeba spełnić warunek: wypełnić przesłaną przez nas ankietę z pytaniami jakie konkretnie pozycje przez nas przygotowywane was interesują. Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych poza imieniem – nie zbieramy ich. Nie będzie wobec tego żadnego regulaminu. Losowanie wstępnie przewidywane na wiosnę 2008 roku.

Możliwość komentowania Ważny komunikat! została wyłączona

Comments are closed.