Dersu Uzala: Blog about Dersu Uzala and V. Arsenyev.

śr
5
Paź '05

Statystyka od zmiany domeny

sierpień
A teraz trochę próżności z mojej strony…

Od 12 sierpnia witryna jest pod nowym, światowym adresem. Rezultaty nie dały na siebie czekać. Oto kraje z których odwiedzana była w sierpniu i wrześniu. Średnio 12 gości dziennie.

Statystyka najwięcej wejść (ponad 80) zanotowała z anglojęzycznej wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Dersu_Uzala. Dlatego ostatnio zrobiłem też wpisy w rosyjskiej wikipedii. W sumie jest ich już sporo.

Link z czeskiej nostalgii przyniósł wielu gości, widać jest to lubiana strona. Trzeba będzie popracować nad wymianą linków. Chętnych zapraszam do współpracy.

W googlach witryna była już na pierwszej stronie, ale przez zmianę na stronie index, nagle spadła na ponad setną pozycję i teraz powoli pnie się do góry – jest koło 50.

Do ulubionych dodało stronę ponad 400 internautów. Zatem – podsumowując – jest to praktycznie jedyna strona w świecie o Dersu, który ma conajmniej kilkuset przyjaciół-internautów prawie na całym świecie.

Jestem mile połechtany popularnością strony. To daje kopa do pracy nad nią. Szkoda tylko, że tak mało dostaję korespondencji. Koresponduję z kilkunastoma osobami. Być może pod tym względem strona jest mało kontaktowa. Jak to poprawić? Poradzcie!

wrzesień

Możliwość komentowania Statystyka od zmiany domeny została wyłączona

Comments are closed.