Dersu Uzala: Blog about Dersu Uzala and V. Arsenyev.

czw
19
Lip '12

Dersu Uzala – Przesłanie

Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej książki opowiadającej o moim osobistym „spotkaniu” z Dersu. Jest to moja interpretacja jego filozofii. Aktualny tytuł książki to „Dersu Uzała – Przesłanie”, a dawny – „O obrotach sfer człowieczych”.

Ostatnio udało mi się namówić do przeczytania maszynopisu dwoje pracowników Uniwersytetu Śląskiego (adiunkta Instytutu Psychologi oraz adiunkta Zakładu Teorii i Historii Kultury). Nie tylko nie spotkałem się z krytyką, ale nawet usłyszałem wiele miłych słów, że książka choć trudna, jest wartościowa.

Tym, którzy chcieliby przeczytać książkę proponuję dwie możliwości:

  • Jeśli ktoś obieca, że odeśle maszynopis po przeczytaniu, proszę tylko o wpłatę kosztów wysyłki w wysokości do 5 złotych.
  • Jeśli ktoś chce zachować sobie maszynopis, proszę o wpłatę kosztów przesyłki, ksera oraz bindowania – do 20 zł. Jednak gdyby ktoś się rozmyślił można książkę odesłać – wtedy zwracam 15 zł.

Zatem chętnych proszę o maila. Przepraszam, ale odpowiem dopiero w sierpniu.

Jest też jeszcze możliwość zakupu ostatnich egzemplarzy rosyjskiego pamiątkowego albumu o realizacji filmu Kurosawy Powrót Dersu. Tego albumu nie kupicie nigdzie w świecie – tylko u mnie! Ilość ograniczona.

Możliwość komentowania Dersu Uzala – Przesłanie została wyłączona